fbpx

System ERP dla produkcji – Zarządzaj produkcją i poprawiaj jej wydajność!

System ERP w produkcji pozwala zyskać dokładną wiedzę o wszystkich prowadzonych zleceniach. Ułatwia zarządzanie serwisem. Pozwala zaoszczędzić czas, a przede wszystkim – zaoszczędzisz pieniądze! Zobacz jak produkcja jest wspierana przez Dynamics 365.

System ERP w produkcji jedno narzędzie, które obsłuży wszystkie procesy w Twojej firmie. Jest to możliwie dzięki zintegrowaniu z obszarami rachunkowości i finansów.

Produkcja Dynamics 365 – wsparcie bez względu na produkcji

Twoja firma może produkować wyroby procesowo, dyskretnie lub w sposób mieszany. Bez względu na typ produkcji, ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom produktywności, niski stopień kosztów własnych oraz ciągle się rozwijać.  Microsoft Dynamics 365 dla produkcji może być odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej firmy. Dzięki temu produkcja będzie bardziej efektywna. Unikniesz błędów podczas produkcji oraz wykorzystasz materiały i pracowników w najbardziej efektywny sposób.

Przed Twoją firmą stają ciągłe wyzwania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów
  • Skrócenie czasu produkcji
  • Optymalne wykorzystanie zasobów
  • Zapewnienie konkurencyjności oferty/wyrobów

Produkcja Dynamics 365 – wsparcie wszystkich procesów

Microsoft Dynamics 365 dla produkcji nie tylko wesprze cały proces Twojej produkcji (od kontaktu z klientem, przez właściwą produkcję do wystawienia faktury), ale także poprawi jej rzeczywistą wydajność, poprawi wyniki finansowe firmy i umożliwi skrócenie czasu realizacji i rozliczenia zamówi. To wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i stanie się bardziej konkurencyjna.

Dynamics pozwoli Ci prowadzenie kalkulacji i ofertowanie, realizację wszystkich procesów logistycznych i magazynowych. ERP ułatwi planowanie, zarządzanie i realizację produkcji. Wesprze również kontakt z klientem, sprzedaż oraz proces fakturowania.

Produkcja Microsoft Dynamics 365

Kontroluj zasoby i operacje

Moduł dla produkcji w Microsoft Dynamics 365 rejestruje zasoby używane w procesie produkcji, takie jak części, maszyny, operacje i personel. Pozwala je definiować i konfigurować, a także rejestrować prowadzone operacje. Dzięki wersjonowaniu i aktualizacji treści system ułatwia utrzymanie struktur produkcyjnych. Dynamics wspiera również planowanie produkcji, aby towary były wyprodukowane zawsze na czas i w pożądanej jakości. Produkcja jest rejestrowana w systemie, aby zapewnić identyfikowalność w ramach czynników produkcji, która jest podstawą do wystawienia faktury. ERP monitoruje również koszty towarów i zużycie zasobów, umożliwiając dokładną wycenę kosztu całkowitego. Obsługuje również odchylenia i wspiera administrowanie dokumentacją w tym instrukcjami obsługi, certyfikatami produktów i pomiarów.  

Produkcja Dynamics 365 – łatwe kierowanie przedsiębiorstwem

Dzięki systemowi Microsoft Dynamics 365 dla produkcji kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i dostępne – z oferowanych rozwiązań możemy korzystać z każdego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do internetu. System nie tylko przechowuje informacje o działalności przedsiębiorstwa, pozwala na integrację z oprogramowaniem zewnętrznym, Business Inteligence (BI), portalami i stronami internetowymi, parkiem maszyn (Internet of things – IoT), itd. To wszystko dostępne jest dzięki wykorzystanej w systemie technologii API.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!