fbpx

IT Vision – o nas

Działamy na rynku od 2000 roku, oferując systemy do zarządzania i rozwiązania informatyczne dla firm.  Specjalizujemy się we wdrażaniu i dostosowywaniu systemów ERP i platform B2B. Swoim klientom proponujemy również rozwiązania z zakresu controllingu oraz Business Intelligence.

Rozwiązania od Microsoftu, w tym system Dynamics, wdrażamy u naszych klientów od 2004 roku. Dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zakresie tych rozwiązań.

IT Vision może pochwalić się swoimi kompetencjami nie tylko przez zdobyte praktyczne doświadczenia, ale również dzięki stale uaktualnianej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz rozwiązań wiodących dostawców. Ciągłe doskonalenie kompetencji i zacieśnianie współpracy z partnerami i dostawcami ułatwia realizację najtrudniejszych projektów i utrzymanie pozycji lidera rynku wdrożeń. Każdego roku nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, dotyczących najnowszych rozwiązań zwiększając swoją wiedzę, kompetencję i zdobywając kolejne certyfikaty. Zespół IT Vision może pochwalić się ponad 150cioma certyfikatami potwierdzającymi ich kompetencje – m.in. Microsoft, NetSuite, RamBase, SAP, Comarch, Targit, Intel, APC, CompTIA i inne

Posiadamy status Microsoft Gold Certified Partner

Status, który posiadamy to najwyższy status w sieci partnerskiej Microsoft, którym poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat IT Vision należy do pierwszej piątki partnerów Microsoft w Polsce.

Partnerzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft, mają możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft oraz posiadają dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego oraz narzędzi Producenta

Firma IT Vision potwierdziła również swoje kompetencje uzyskując dodatkowe tytuły kompetencyjne Microsoft.

Jesteśmy partnerem QBS

QBS jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową siecią partnerów Microsoft Dynamics. Dzięki współpracy z QBS oferujemy naszym klientom szeroki zakres produktów i usług dedykowanych dla rozwiązań Microsoftu. Ponadto jako wieloletni partner QBS przygotowaliśmy i rozwijamy wersję metodyki „Live In A Day” na rynek polski. Prowadzimy szkolenia z tej metodyki dla kilkunastu innych polskich partnerów.

Mamy doświadczenie we wdrażaniu systemów

Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów w Polsce i za granicą (m. in. Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Ukraina, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Norwegia, Holandia, Turcja, RPA). Dzięki tym doświadczeniom specjaliści z naszej firmy posiadają bardzo szeroką wiedzę branżową z zakresu produkcji, dystrybucji i usług profesjonalnych. 

Dobrze wiemy, że każda firma jest inna i posiada różne potrzeby. Naszym celem jest ich zaspokojenie. Chętnie podejmujemy się wyzwań czy złożonych projektów i realizujemy je z dużą skutecznością.

Jeśli dla Państwa firmy ważne są innowacyjność, efektywność oraz wysoka jakość to z pewnością IT Vision będzie dla Państwa firmy odpowiednim partnerem!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zobacz więcej naszych działań: