fbpx

Microsoft Dynamics 365 – System, który wesprze cały proces sprzedaży i dystrybucji

Dla rozwoju Twojej firmy ważne jest stałe podnoszenie konkurencyjności i podejmowanie odpowiednich decyzji biznesowych. Sprzedaż i dystrybucja wymagają atrakcyjnej oferty i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dynamics 365 to system, który wspiera przedsiębiorstwa w sprzedaży i dystrybucji każdym etapie. Pozwala na łatwe zarządzanie ofertami, zbiorczymi zamówieniami i procesami zamówień sprzedaży.

Microsoft Dynamics 365 to:

  • Spełnianie rosnących oczekiwań klientów,
  • Zapewnianie sprawnej i wysokiej jakości obsługi klientów,
  • Zapewnienie konkurencyjności i rentowności firmy na globalizującym się rynku, na którym wysokość marży spada.
Sprzedaż i dystrybucja
Sprzedaż i dystrybucja

Microsoft Dynamics 365 nie tylko wesprze cały proces Twojej sprzedaży od zapytania do realizacji zamówienia, ale także poprawi rzeczywistą wydajność sprzedaży, pozwoli poprawić wyniki finansowe firmy i umożliwi skrócenie czasu realizacji i rozliczenia zamówień. To wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i stanie się bardziej konkurencyjna.

Dynamics 365 wspiera sprzedaż prostą (faktura – sprzedaż) jak również pełny proces sprzedaży (szansa – oferta – zamówienie – rozliczenie). Ułatwia także prowadzenie sprzedaży przez Internet (B2B i B2C).  Dzięki wdrożeniu systemu Dynamics odpowiednio tworzone procesy, budżety sprzedaży i zakupów oraz szczegółowe raporty pozwalają podejmować właściwe decyzje biznesowe i pokazują obecny stan firmy. Wdrożenie systemu daje ponadto kontrolę nad rozbudowaną polityką cenową.

Sprzedaż i dystrybucja – Microsoft Dynamics 365 pozwala na łatwe zarządzanie ofertami, zbiorczymi zamówieniami i procesami zamówień sprzedaży. Dzięki modułom pokazującym prognozy popytu i sprzedaży umożliwia odpowiednie planowanie zaopatrzenia oraz pozwala na integrację zamówień sprzedaży i zakupu. System daje także możliwość budowania bliższych relacji z dostawcami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!