fbpx

Zapewnij wysoką jakość usług i obsługi!

Usługi profesjonalne to dynamicznie rozwijający się sektor rynku, którego znaczenie stale rośnie. Dla Twojej firmy ważne jest utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług oraz zadowolenia klientów. Oferowane usługi muszą być konkurencyjne i sprostać rosnącym wymaganiom rynkowym.

Dynamics 365 to system, który wspiera przedsiębiorstwa usługowe na każdym etapie. Pomaga zarządzać personelem i zasobami. Dba o zwiększanie jakości świadczonych usług i podnoszenie zadowolenia klientów

Dynamics 365 to:

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i wysokiego poziomu obsługi
  • Rozwój kompetencji i doskonalenie zespołu
  • Efektywne wykorzystanie zasobów
  • Sprawna współpraca z klientami, partnerami, współpracownikami zewnętrznymi

Microsoft Dynamics 365 nie tylko wesprze cały proces Twojej sprzedaży od zapytania do realizacji usługi, ale także poprawi rzeczywistą wydajność sprzedaży, pozwoli poprawić wyniki finansowe firmy i umożliwi skrócenie czasu realizacji i rozliczenia. To wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i stanie się bardziej konkurencyjna.

Wsparcie – usługi profesjonalne

Dynamics 365 wspiera sprzedaż prostą (faktura – sprzedaż) jak również pełny proces sprzedaży (szansa – oferta – zamówienie – rozliczenie). System wspiera działalność całej firmy i automatyzuje działania procesów zarówno front-office jak i back-office, w tym: zarządzanie finansami, przychodami, zapasami, zespołem, a także fakturowanie. Daje pracownikom wszystkich szczebli wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności i elastyczne raporty, zwiększając ich efektywność i wpierając ich w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

Usługi profesjonalne

Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics w firmie świadczącej usługi profesjonalne ułatwia zarządzanie danymi, ujednolicając je i dając do nich szybki dostęp. Odpowiednio skonfigurowane moduły pozwalają również na cyfryzację i automatyczne przekazywanie dokumentów, a także ułatwiają ich archiwizację.

Usługi profesjonalne – wspieraj każdy zakres działalności swojej firmy

Microsoft Dynamics obejmuje cały zakres działalności firmy, w tym sprzedaż, fakturowanie, budżetowanie i controlling w jednym narzędziu. Dodatkowo może być skonfigurowany z systemami branżowymi i dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy oraz specyfiki branży.

Jedno narzędzie obsłuży wszystkie procesy w Twojej firmie, dzięki zintegrowaniu z obszarami rachunkowości i finansów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!