fbpx

Projekty wdrożeniowe

Dobrze wiemy, że każda firma jest inna i posiada różne potrzeby. Naszym celem jest ich zaspokojenie. Wierzymy, że sukces naszych Klientów, jest również naszym sukcesem.

Projekty wdrożeniowe

Do każdego projektu wdrożeniowego podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, żeby kompleksowo realizować projekty naszych klientów. W trosce o najwyższą jakość naszych wdrożeń nad każdym z nich czuwa doświadczony Project Manager. W każdy projekt zaangażowani są nasi pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenia w pracy z produktami Microsoftu. Doświadczenie i dbałość o szczegóły pozwala nam zamykać projekty z sukcesem nie tylko naszym, ale przede wszystkim naszych klientów!

Terminowość i wysoka jakość

Zachowanie terminów oraz wysoka jakość naszej pracy są dla nas bardzo ważne. Obie te rzeczy możemy zapewnić dzięki wykorzystaniu najlepszych i sprawdzonych praktyk wdrożeniowych.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy metodologie stworzone przez Microsoft czy SAP. Dodatkowo wspieramy realizację zadań nowoczesnych oprogramowaniem do zarządzana projektami (MS Project).

Nasze podejście oraz wsparcie systemu pozwala nam realizować projekt nie tylko zgodnie z harmonogramem, ale również z założeniami oraz z budżetem. Dodatkowo stosowana podczas wdrożeń systemów metodyka SureStep jest stosowaną na całym świecie metodą organizacji projektów wdrożeniowych opracowaną i opatentowaną przez Microsoft Corp. Projekty wdrożeniowe IT Vision są zatem zorganizowane na podstawie ujednoliconych standardów stosowanych na całym świecie.

Projekty wdrożeniowe – skuteczna metodyka projektowa

Wspomniana metodyka SureStep zakłada zaangażowanie w projekt nie tylko członków naszego zespołu, ale również ze strony klienta. To właśnie ta połączona grupa tworzy właściwy zespół wdrożeniowy z przydzielonymi rolami i zakresem obowiązków. Takie podejście pozwala nie tylko na lepszą kontrolę wdrożenia, ale również ułatwia komunikację pomiędzy nami a klientem.

Co więcej, stosujemy standardy Project Management Institute. To metodologie wykorzystywane jako światowy standard w zarządzaniu projektami (także jako podstawa Microsoft SureStep). Jest to swego rodzaju przewodnik jak zarządzać ludźmi i procesami w cyklu wdrażania aplikacji.

Dzięki temu, że korzystamy profesjonalnych metodyk, monitorujemy na bieżąco:

  • budżet wdrożenia,
  • zgodność z funkcjonalnością założoną,
  • harmonogram,
  • ryzyko, skutecznie je minimalizując.

Poznaj nasze inne rozwiązania

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!