fbpx

Projekty międzynarodowe – rollouty i wdrożenia

Oferujemy rozwiązania dla firm krajowych i zagranicznych, również w językach obcych .

Projekty międzynarodowe – rollouty i wdrożenia

Oferujemy również wdrożenia międzynarodowe. Zarówno dla podmiotów krajowych co zagranicznych. Świadczymy również usługi w językach obcych w zakresie raportów, analiz na potrzeby zarządów firm zlokalizowanych poza granicami Polski.

Mamy doświadczenie w realizacji zagranicznych i międzynarodowych projektów. Na swoim koncie mamy projekty zrealizowane m.in. w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrach, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Belgii, Norwegii, Holandii, Turcji czy RPA.

Nasi specjaliści na potrzeby firm zagranicznych działających w Polsce opracowują systemy rachunkowe zgodne z polskimi przepisami, a jednocześnie spełniające wymagania central zagranicznych, co do formatów rachunkowości: międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP).

Projekty międzynarodowe – znamy się na tym!

Współpracujemy z partnerami zagranicznymi w różnych modelach wdrożeń – od zintegrowanych systemów wielojęzycznych, poprzez wdrożenia typu roll-out, aż do autonomicznych wdrożeń z zachowaniem korporacyjnych standardów raportowania.

Nasz zespół jest doświadczony w jeśli chodzi o projekty międzynarodowe. Dodatkowo posiadamy doświadczenie w realizacji projektów z komunikacją oraz prowadzeniem dokumentacji w języku angielskim. Dbamy o ułatwienie komunikacji między członkami zespołu wywodzącymi się z różnych kręgów kulturowych i odmiennych organizacji. Po zakończeniu projektu kontynuujemy współpracę zarówno z biurem/spółką lokalną, jak i z partnerami zagranicznymi.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!