<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Business Intelligence BusinessQ

Integracja Microsoft Dynamics z BI BusinessQ

Systemy ERP Microsoft Dynamics umożliwiają integrację z narzędziami Business Intelligence, co pozwoli ci jeszcze lepiej trafiać do ukrytych zależności między gromadzonymi danymi i podejmować trafniejsze decyzje biznesowe.

BusinessQ ProductshotNarzędzie Business Intelligence BusinessQ zapewnia wgląd w informacje potrzebne do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. BusinessQ udostępnia historię danych biznesowych w precyzyjny, skuteczny i jednoznaczny sposób – od monitorowania sprzedaży, poprzez nadzór nad zapasami, pomiar wyników, aż po śledzenie kluczowych wskaźników wydajności (KPI).

Pomaga firmom dostrzec niewidoczne na pierwszy rzut oka ważne informacje, a co za tym idzie, z jednej strony określić możliwości biznesowe, a z drugiej wykryć na czas potencjalne problemy.

Jeżeli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo, być może wydaje ci się, że takie narzędzia są poza twoim zasięgiem, ponieważ są zbyt drogie lub mogą wymagać zatrudnienia wyspecjalizowanych pracowników.

Mamy dobrą wiadomość! BusinessQ jest stworzony z myślą o właśnie o małych i średnich przedsiębiorstwach, takich jak twoje! To rozwiązanie Business Intelligence cechuje się intuicyjnym interfejsem, łatwością obsługi, interaktywnością oraz przejrzystą wizualizacją danych, dzięki czemu szybko dotrzesz do interesujących cię wyników. Atutem systemu BI jest też jego niska cena.

Dlaczego BusinessQ?

BusinessQ Information Dashboard

Każda firma, bez względu na wielkość, potrzebuje analiz swojej działalności. Są to raporty dzienne i miesięczne, roczne sprawozdania, raporty wydajności, analizy tworzone na potrzeby controllingu, dla administracji, dla Zarządu itd. Używając

BusinessQ to łatwe i przyjemne w obsłudze narzędzie BI, które przedstawia dane w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Zamiast tracić czas i siły na żmudne przygotowanie raportów, poświęć go na zapoznanie z wnioskami z gotowych analiz!BusinessQ, możesz wprowadzać w życie nowe pomysły w zakresie sprawozdawczości; tworzyć raporty i udostępniać je. BusinessQ daje możliwość połączenia danych z wielu źródeł w raporty na jednym pulpicie nawigacyjnym. Dzięki możliwości dopasowania pulpitów nawigacyjnych będziesz podejmować działania w obszarach, które w danym momencie są naprawdę ważne dla twojego przedsiębiorstwa. BusinessQ pozwoli ci być bieżąco z tym, co się dzieje w firmie.

Łatwy dostęp do raportów

BusinessQ pozwala tworzyć, udostępniać oraz oglądać raporty bezpośrednio w przeglądarce internetowej, zarówno na ekranie komputera, jak i urządzenia mobilnego.

Niskie zużycie pamięci

Oprogramowanie nie wymaga dużej pojemności pamięci operacyjnej, a więc nie trzeba inwestować w nowy sprzęt lub dodatkowe licencje firm zewnętrznych. Dzięki temu całkowity koszt inwestycji jest obniżony do minimum.