<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

O Dynamics

Microsoft Dynamics to rozwiązania klasy ERP oraz CRM wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz relacjami z klientem. Z systemów tych korzysta już blisko 1 mln użytkowników w 150 krajach na całym świecie.

Kompletne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie firmą

Microsoft Dynamics to zintegrowany system spajający wszystkie działy twojej firmy. Duże podobieństwo wizualne i funkcjonalne do systemu Microsoft Windows 7 i pakietu Microsoft Office sprawia, że Microsoft Dynamics to narzędzie łatwe w implementacji i proste w użytkowaniu.

Jest to również solidna platforma ułatwiająca rozwój przedsiębiorstwa. Prosty, inteligentny, nowatorski Microsoft Dynamics da ci wszystko, czego potrzebujesz od nowoczesnego oprogramowania biznesowego — jest to proste, inteligentne i nowatorskie narzędzie, które dostosuje się do Twoich metod prowadzenia firmy.

Zastosowanie Microsoft Dynamics pomoże ci:

  • zwiększyć produktywność poprzez ustalanie korzystniejszych marż i osiąganie lepszych wyników finansowych
  • w prosty sposób przygotowywać pomoce wizualne, tabele i raporty, co pozwoli ci ulepszyć biznesplan
  • sprawić, że procesy staną się jasne i wydajne, dzięki czemu zyskasz zadowolenie klientów i wymierność wyników biznesowych
  • rozwijać przedsiębiorstwo, ponieważ system szybko dostosowuje się do zmian zachodzących w twojej firmie i jej otoczeniu przy utrzymaniu kosztów na niskim poziomie.

Wartości leżące u podstaw sukcesu

Już ponad milion użytkowników korzysta z oprogramowania Microsoft Dynamics, które pozwala uprościć i usprawnić wysoce wyspecjalizowane procesy biznesowe — obecnie dostępnych jest ponad 40 wersji tego narzędzia przeznaczonego dla różnych krajów.

Sukces Microsoft Dynamics oraz firm, które z niego korzystają, jest w dużej mierze uzależniony od podstawowych wartości naszego oprogramowania, takich jak:

  • rozbudowana funkcjonalność w całym zakresie zastosowań, która pomoże ci zarządzać każdym aspektem działalności,
  • międzynarodowy zasięg, dzięki któremu możesz prowadzić działalność międzynarodową, komunikując się w różnych językach i przeprowadzając transakcje w różnych walutach,
  • zdolność przystosowania, umożliwiająca dostosowanie narzędzia do potrzeb twojej firmy,
  • łatwość obsługi, implementacji i utrzymania, dzięki której w krótkim okresie skorzystasz z możliwości integracji oprogramowania z pozostałymi aplikacjami biznesowymi używanymi w twojej firmie, co pozwoli zwiększyć produktywność, a w końcu sprawi, że twoje przedsiębiorstwo będzie dysponowało nowatorskim narzędziem do zarządzania biznesowego, z którym wiąże się niski koszt posiadania i utrzymania.

Nieważne, w jakiej dziedzinie specjalizuje się twoja firma ani w jakim miejscu na świecie prowadzi działalność. Microsoft Dynamics zaspokoi jej potrzeby, dzięki czemu twoi pracownicy staną się bardziej wydajni, a całe przedsiębiorstwo — bardziej konkurencyjne.

Od wielu lat Microsoft Dynamics zdobywa uznanie jako produkt wybierany przez przedsiębiorstwa i instytucje poszukujące kompletnego narzędzia do zarządzania firmą, które można szybko wdrożyć, łatwo skonfigurować i intuicyjnie obsługiwać. Także dziś prostota to największy atut Microsoft Dynamics. Nowoczesne funkcje oprogramowania zaspokoją wszystkie twoje potrzeby związane z prowadzeniem dynamicznego przedsiębiorstwa.