<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Microsoft Dynamics z najlepszym systemem CRM!

Wybór systemu CRM – systemu do zarządzania relacjami z klientem nie jest łatwym zadaniem. Zakup systemu to nie tylko duża inwestycja. To również wybór spośród setek dostępnych rozwiązań.

Third Stage Consulting postanowiło uprościć ten wybór. Głównymi systemami branymi pod uwagę są liderzy CRM na rynku: Salesforce, Microsoft Dynamics, SAP i Oracle, oraz mniejsze, niszowe rozwiązania, takie jak Zoho i Sugar.

Eric Kimberling razem z Third Stage Consulting opracowali ranking najlepszych systemów CRM, który pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Co ważne, firma Third Stage Consulting nie jest powiązania z żadnym dostawcą oprogramowania CRM ani wynagradzani przez niego, dlatego ten ranking jest w 100% niezależny i wolny od wpływu dostawców.

Microsoft Dynamics CRM został liderem wśród rozwiązań!

Microsoft Dynamics posiada najlepszy moduł CRM według Third Stage Consulting. Przede wszystkim cechuje go odpowiedni balans pomiędzy dostosowaniem funkcji do mniejszych i do większych przedsiębiorstw z różnych branż. Oferowane przez system funkcjonalności zaczynają się od tych najprostszych, takich jak zarządzanie lejkiem sprzedaży, prognozowanie i zarządzanie leadami i szansami sprzedaży.

System posiada również zaawansowane funkcjonalności takie jak obsługa klienta czy korzystanie z rozwiązań sztucznej inteligencji (AI), która pomaga oznaczyć kolejne kroki, leady czy projekty. Pomaga określić rekomendacje dla następnych działań. Dodatkowo, ponieważ Microsoft jest właścicielem LinkedIna, portal dobrze integruje się z systemem CRM. Z tego powiązania można skorzystać zwłaszcza przy sprzedaży B2B. Dzięki tej współpracy można zdobyć wiele informacji o klientach i wprowadzić je do systemu.

Ponadto Eric Cimberling podkreśla dobry wygląd i wygodę stosowania opartą o system Microsoftu. CRM dobrze integruje się z pakietem Office 365, sharepointem czy innymi produktami Microsoftu ułatwiając korzystanie ze wszystkich tych rozwiązań.

Co ważne, Microsoft ma rozbudowaną bazę dodatkowych aplikacji, które mogą rozszerzyć funkcjonalności systemu i zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy.

 

Jesteś zainteresowany systemem? Skontaktuj się z nami KONTAKT

 Źródło: LINK