<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

„Give me 5+” – możesz mieć Microsoft Dynamics NAV taniej!

Już teraz możesz uzyskać Microsoft Dynamics NAV na bardzo korzystnych warunkach.

Dynamics NAV jest nowoczesnym oprogramowaniem umożliwiającym sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem. Nabycie licencji Microsoft Dynamics NAV pozwoli firmie osiągnąć znaczną przewagę wśród konkurentów. Dzięki Dynamics NAV wszystkie obszary w zakresie całego przedsiębiorstwa będą zintegrowane, a zarządzanie nimi stanie się bardziej efektywne.

Microsoft Dynamics NAV uwolni potencjał Twojej firmy i pozwoli uzyskać dużą przewagę rynkową.

Proponujemy idealne rozwiązanie!

Z przyjemnością informujemy, że nowi klienci, którzy zdecydują się na jednoczesne zamówienie Starter Pack + 2 użytkowników, Extended Pack lub zakupią licencje na dodatkowych użytkowników, otrzymają go w promocyjnej cenie:

  • „Give me 5 + Starter Pack” + 2 użytkowników -45%,
  •  „Extended Pack” -dodatkowe moduły ze zniżką -40%,
  • a także -15% na kolejnych użytkowników.

Powyższa promocja jest ograniczona czasowo, produkty można nabyć po atrakcyjnych cenach jedynie do połowy grudnia 2015 roku.

Wdrożenie Dynamics NAV pozwala osiągnąć wzrost wydajności pracy, a przez trafne i pewne podejmowanie decyzji czas poświęcony na działanie będzie wykorzystany w sposób optymalny.

Tylko teraz można dokonać zakupu Microsoft Dynamics NAV po atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na taki zakup, będą miały dostęp do najnowszej wersji Microsoft Dynamics NAV 2016 bez dodatkowych opłat!