<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Nowa wersja Dynamics NAV 2015

Na konferencji Directions EMEA 2014 zaprezentowano nową odsłonę systemu Dynamics NAV – wersję 2015. Oczekujący zmian technologicznych z pewnością się nie zawiedli.

Najważniejsze ze zmian wprowadzonych przez Microsoft to:

Dynamics NAV 2015

 

  1. W pełni funkcjonalny klient tabletowy obsługiwany przez ekran dotykowy i dostępny na platformy Windows, Android oraz Apple iOS.
    Instalacja oprogramowania na tablecie jest bardzo prosta i odbywa się przez ściągnięcie odpowiedniej aplikacji z Apple Store/Google Play/ Windows Store. Klient tablet umożliwia dostęp do praktycznie całej standardowej funkcjonalności systemu oraz wszelkich rozszerzeń, które są tworzone podczas wdrożenia.
  2. Usprawnienia w interfejsie – uproszczony interfejs do obsługi małych firm i standardowych procesów, udoskonalone kokpity menedżerskie, łatwy dostęp do poszczególnych danych z portalu internetowego.
  3. Łatwy upgrade z wersji 2013 – dzięki rozbudowanym i wzbogaconym w stosunku do poprzednich wersji narzędziom wspierających ten proces.
  4. Łatwe tworzenie wydruków z systemu – raporty można tworzyć i modyfikować z poziomu programu Microsoft Word! Dzięki temu każdy wydruk
    (np. faktury, zamówienia) może wyglądać dokładnie tak, jak sobie życzysz.

Najważniejsze na koniec: wersja polska NAV 2015 będzie dostępna w IT Vision już wkrótce i to na promocyjnych warunkach.

 

Zamówienia można składać już w tym momencie. Klienci zawierający nowe umowy wdrożeniowe będą mogli pracować na wdrożonej nowej wersji już od początku 2015 roku. Wersja 2015 jest dostępna dla posiadaczy systemu z aktualnym planem abonamentowym bez dodatkowych opłat.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!