<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Microsoft Dynamics CRM 2015 – współpraca marketingu i sprzedaży

Nowe możliwości zAktualizacja Microsoft Dynamics CRM 2015astosowane w Microsoft Dynamics CRM 2015, wpływają na mocne wyróżnienie tego systemu spośród wszystkich rozwiązań obejmujących tematykę związaną z zarządzaniem relacji z klientem. Aktualizacja wpływa na pozytywny odbiór tego systemu przez wielu potencjalnych użytkowników. Celem wersji 2015 jest eliminacja niepotrzebnych działań sprzedaży i marketingu
oraz znaczne usprawnienie współpracy tych działów. Zjednoczenie obszaru marketingu i sprzedaży zapoczątkuje nową rewolucję, jaka ma być rozpoczęta wraz z wprowadzeniem wersji 2015.

Poprzez dokonanie aktualizacji systemu do najnowszej wersji 2015, dostęp do informacji na temat sprzedaży, procesów i etapów realizacji będzie znacznie szybszy, a zrozumienie poszczególnych etapów i procesów zachodzących w Twojej firmie stanie się prostsze. Aktualizacja umożliwi efektywne planowanie i realizowanie kampanii marketingowych oraz dokładne śledzenie ich wpływu,
przy uwzględnieniu wzajemnego oddziaływania obu obszarów.

Nowa aktualizacja systemu CRM zawiera dodatkowe funkcje umożliwiające dostosowanie się do bieżących wymagań rynku. Firmy mogą w lepszy sposób zaspokajać potrzeby swoich klientów i znacznie rozwinąć działalność na szybko zmieniającym się rynku. System został wyposażony w nowe narzędzia w zakresie marketingu, obsługi klienta i Social Listeningu, które mają pomóc przedsiębiorstwom w sprostaniu współczesnym potrzebom stawianym przez klientów. Narzędzia jakie mają być zaprezentowane, znacznie ułatwią pracę wszystkim użytkownikom tego systemu. Microsoft Dynamics CRM w dalszym ciągu pogłębia swoją współpracę z wiodącymi aplikacjami Microsoft, w tym Microsoft Office 365, Yammer, Lync, Skype, SharePoint i zasilania BI dla Office 365.

Dzięki nowej aktualizacji oraz jej możliwościom, współpraca klientów z Twoją firmą stanie się jeszcze łatwiejsza, a ciągły wzrost sprzedaży będzie zapewniony.

Już niebawem pojawi się najnowsza wersja Microsoft Dynamics CRM 2015. Szczegółowy opis zmian i nowości wprowadzonych dla tej wersji, zaprezentujemy wkrótce.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!