<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Jak przebiega Directions EMEA 2014?

To już kolejny dzień konferencji Directions EMEA 2014. Przypominamy, w tym roku wydarzenie jest zorganizowane na terenie naszego kraju – Poznań.

Kilka tygodni temu zostali przedstawieni  gościć mający uczestniczyć w tej konferencji. Potwierdzone uczestnictwo wielu znanych osobistości takich jak, Paul White, Senior Director Microsoft Dynamics ERP w Microsoft, który czuwa nad poprawnością strategii rozwoju Microsoft Dynamics, Eric Tiden – General Manager Microsoft Dynamics NAV, Hans Zagler – Director Microsoft CEE Dynamics Partner, a także wielu inżynierów i architektów pracujących przy tworzeniu Microsoft Dynamics NAV. Na konferencji pojawili się partnerzy Microsoft, przedstawiciele firm z branży wdrożeniowej oraz reprezentanci przedsiębiorstw, rozwijających się w bardzo dużym tempie.

Podczas każdego roku konferencja Directions EMEA gromadzi licznych przedstawicieli firm specjalizujących się we wdrożeniach popularnego i nowoczesnego systemu ERP. W tym roku wydarzenie cieszy się równie dużą popularnością. Frekwencja jest wysoka.

Pierwsze dni konferencji, zgodnie z naszym przypuszczeniem okazały się bardzo ciekawe i interesujące. Dziś już kolejny dzień Directions EMEA 2014, który swą tematyką podtrzymuje wysoki poziom tego wydarzenia. Zaprezentowane sesje tematyczne, cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników.

Udało nam się pozyskać wiele cennych informacji. Podsumowanie Directions EMEA 2014  zaprezentujemy niebawem.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!