<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Dynamicweb na Directions EMEA 2014

Directions EMEA - DynamicwebNa konferencja Directions EMEA 2014, która odbyła się w Poznaniu zaprezentowano również wiele informacji na temat rozwiązań eCommerce. Jednym ze sponsorów EMEA 2014 był Dynamicweb. Dynamicweb jest duńską firmą dostarczającą oprogramowanie dające możliwość sprzedaży i marketingu przy wykorzystaniu Internetu.

Dynamicweb jest internetową platformą biznesową All-in-One, skierowaną do internetowych sklepów, stron i działalności prowadzonej w Internecie. Dzięki zastosowaniu internetowej platformy do prowadzenia stron i sklepów internetowych, procesy biznesowe stają się znacznie bardziej zoptymalizowane. Poprzez wykorzystanie takiego rozwiązania można w prosty sposób dokonać aktualizacji strony internetowej, tworzyć i wysyłać newsletter, promować całą ofertę sklepu, testować zawartość itd.

Platforma ta pozwoli na zarządzanie każdym sklepem internetowym. Konferencja Directions EMEA

Poprzez zintegrowanie systemu zarządzania z funkcjami e-commerce oraz marketingiem internetowym, pozwala na minimalizację kosztów i maksymalizację efektywności działań prowadzonych w Internecie (np. identyfikować potencjalnych klientów na podstawie zachowań gości odwiedzających witrynę). Wykorzystanie Dynamicweb
umożliwi jeszcze lepsze dostosowanie oferty do wymagań klientów, a identyfikacja  potencjalnych odbiorców stanie się jeszcze prostsza.

Dokładne informacje na temat rozwiązań eCommerce są dostępne na stronie Dynamicweb.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!