<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Extend For Half – specjalna promocja dla klientów Microsoft Dynamics NAV!

Oprogramowanie_dla_firmMicrosoft wychodzi naprzeciw potrzebom firm, które chciałyby korzystać z pełnej funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV.

Jeżeli posiadasz licencje Microsoft Dynamics NAV w modelu Starter Pack (dostęp do podstawowych funkcji systemu dla 3 użytkowników) i chciałbyś rozszerzyć oprogramowanie o dodatkowe moduły, teraz możesz to zrobić na bardzo preferencyjnych warunkach.

 Zamów dodatkowe moduły (tzw. Extended Pack) i zyskaj aż 50% rabatu na licencje! Korzystaj z bogatej funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV, oszczędzając nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Dopiero planujesz wdrożenie i martwisz się, że tak atrakcyjna promocja cię ominie?

Mamy dobrą wiadomość: Promocja Extend For Half łączy się z promocją Give Me 5 dla nowych klientów.

Wielowymiarowe analizy w Microsoft Dynamics NAV 2013A to oznacza, że teraz możesz wdrożyć w pełni funkcjonalne oprogramowanie dla firm, oszczędzając nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Obydwie promocje są ograniczone czasowo, dlatego już teraz zachęcamy cię do kontaktu z naszym konsultantem. Umów się na bezpłatną prezentację systemu i dopiero wtedy podejmij decyzję.

Skorzystaj z promocji na wdrożenie

Jako Srebrny Partner Microsoft firma IT Vision oferuje swoim Klientom bardzo atrakcyjne warunki współpracy, a także specjalne zniżki zarówno na analizę przedwdrożeniową, jak i wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!