<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

Światowej klasy system ERP w przystępnej cenie – promocja MS Dynamics dla nowych klientów!

Dzięki specjalnej ofercie przygotowanej przez IT Vision wspólnie z Microsoft już dziś cieszący się uznaniem na całym świecie system Microsoft Dynamics NAV jest dostępny na wyjątkowo przystępnych warunkach. Oferta daje możliwość zakupu licencji systemu z rabatem nawet do 85%.

Promocja jest skierowana do nowych klientów Microsoft Dynamics, a warunkiem skorzystania jest konieczność wykupienia planu abonamentowego na 1 rok. Obok promocji licencji oferujemy również korzystne warunki wdrożenia.

Jest to szansa szczególnie dla dopiero rozwijających się firm, które chciałyby korzystać z zaawansowanego systemu ERP, obsługującego zarządzanie kluczowymi obszarami (finansami, bazą klientów, sprzedażą, projektami, produkcją, zakupami, magazynem etc.).

Microsoft Dynamics to zestaw zintegrowanych i adaptowalnych aplikacji wspomagających prowadzenie działalności biznesowej. System Microsoft Dynamics NAV posiada zbliżony interfejs do znanych z innych powszechnie wykorzystywanych aplikacji firmy Microsoft, dzięki czemu praca z tym oprogramowaniem biznesowym jest bardzo intuicyjna.

Microsoft Dynamics jest rodziną systemów klasy ERP, które zaspokoją potrzeby prawie każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości czy branży.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegóły oferty!