<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

FOODVISION – nowość w ofercie systemów zarządzania na polskim rynku. Branżowe, specjalizowane rozwiązanie dla sektora spożywczego.

IT Vision wprowadza na polski rynek nową aplikację biznesową, dedykowaną specjalnie dla przemysłu spożywczego.

Ta decyzja jest częścią strategii firmy, która polega na wspieraniu wertykalnych rozwiązań dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Spółka podpisała z niemiecką firmą MODUS Consult AG umowę, której przedmiotem jest sprzedaż w Polsce branżowego rozwiązania FOODVISION dla przemysłu spożywczego.

Aplikacja, zbudowana na bazie rozwiązania Microsoft Dynamics NAV, pozwala kontrolować wszystkie najważniejsze procesy mające związek z jakością wytwarzanej żywności, dzięki czemu partie towaru opuszczające przedsiębiorstwo każdorazowo są zaopatrzone w certyfikat jakości potwierdzający zgodność z normami produkcyjnymi.

Na mocy zawartej umowy firma IT Vision realizuje wdrożenia na terenie Polski rozwiązania o nazwie FOODVISION, opartego na Microsoft Dynamics NAV.

System jest dedykowany do wdrożenia w przemyśle spożywczym ze szczególnym uwzględnieniem branż: cukierniczej, piekarniczej, garmażeryjnej, nabiałowej i mięsnej.

W najbliższym czasie IT Vision wprowadzi także do swojej oferty specjalizowane rozwiązania Dynamics-NAV dla innych sektorów branży produkcyjnej.

Informacja o firmie:

IT Vision oferuje rozwiązania najbardziej renomowanych producentów oprogramowania takich jak Microsoft i Comarch. Klientami IT Vision są głównie średnie przedsiębiorstwa zarówno polskie jak i zagraniczne, które stawiają na innowacyjność i efektywność.

IT Vision zrealizowało ponad 160 projektów z dziedziny wdrożeń systemów ERP i doskonalenia systemów zarządzania, doradztwa w zakresie finansów, księgowości, controllingu, zarządzania procesami, kadr-płac. Znaczna część z tych projektów została dofinansowana z funduszy UE.

Modus Consult AG jest czołowym niemieckim Partnerem Microsoft o statusie Microsoft Gold Certified Partner, w zakresie opracowania branżowych rozwiązań opartych o Microsoft Dynamics-NAV. Aplikacje takie jak Foodvision, Modus Platsics, Modus Engineering dedykowane są do sektora produkcyjnego.