<
Microsoft Dynamics Systemy ERP, wdrożenia - IT Vision

IT Vision zrealizowało innowacyjny projekt wdrożeniowy Dynamics-NAV w Agencja Nasienna Sp. z o.o.

Agencja Nasienna Sp. z o.o. jest przedstawicielem Hodowców Roślin Rolniczych w ramach kontroli obrotu nasiennego w Polsce

Dopasowanie rozwiązania do tak wymagającej, a zarazem unikatowej i wyjątkowej branży
wymagało pełnej współpracy klienta z zespołem wdrożeniowym oraz wspólnego wypracowania rozwiązań. Udało się to osiągnąć zarówno dzięki zaangażowaniu klienta, chęci współpracy, jak również profesjonalizmowi, sprawności komunikacji oraz zdolnościom analitycznym zespołu IT Vision. Zaplanowane zostały także dalsze etapy wdrożenia, rozbudowujące funkcjonalności i możliwości systemu.

Microsoft Dynamics jest rodziną zintegrowanych, adaptowalnych rozwiązań wspierających zarządzanie. Rozwiązania te pomagają menadżerom i pracownikom firm w podejmowaniu decyzji biznesowych. Microsoft Dynamics działa tak, jak powszechnie znane oprogramowanie Microsoft, na przykład Microsoft Office, co oznacza łatwiejszą i szybszą naukę obsługi systemu przez pracowników i pozwala skoncentrować się na rzeczach istotnych dla prowadzenia biznesu. Dynamics-NAV automatyzuje i optymalizuje procesy związane z finansami, relacjami z klientem i łańcuchem dostaw, Microsoft Dynamics łączy i zbliża ludzi, procesy i technologie, zwiększając produktywność i efektywność prowadzonej działalności i pomaga osiągnąć sukces w biznesie.

Jeśli chcą Państwo bliżej poznać możliwości Dynamics-NAV – zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami.